Bestuur

Het Bestuur van de Sportraad van Delft:

Voorzitter Wicher Schreuders Wicher Schreuders
E-mail voorzitter@sportraadvandelft.nl
Portefeuille Portefeuille Voorzitter
Secretaris/Penningmeester Guus Heemskerk GUUS_small3
E-mail secretaris@sportraadvandelft.nl
penningmeester@sportraadvandelft.nl
Portefeuille Portefeuille Secretaris
Portefeuille Penningmeester
Lid Marina La Vos
E-mail communicatie@sportraadvandelft.nl
Portefeuille Portefeuille PR & Communicatie
Portefeuille Ondersteuning
Lid Martin Bronmeijer
E-mail voorlichting@sportraadvandelft.nl
Portefeuille Portefeuille Informatie & Voorlichting
Lid Jaap Meijer
E-mail samenwerking@sportraadvandelft.nl
Portefeuille Portefeuille Samenwerking
Portefeuille Ondersteuning
Administratieve ondersteuning Conny van der Lande-Sieraal

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.