Historisch Overzicht uitreikingen Sportraadbeker

Jaar Naam Kampioenschap
2015 Fortuna / Delta Logistiek A1 Landskampioen zaalkorfbal seizoen 2014-2015
2014 Mirtha Kraaykamp Roeien, lichte dames dubbelvier
2012/2013 Niet uitgereikt
2011 Tim Kool Wereldkampioen Taekwon-do
2010 Niet uitgereikt
2009 Anish Giri Internationaal Grootmeester (de jongste ter wereld)
2008 Olga Zandvliet Nederlands kampioen handboogschieten
2007 Niet uitgereikt
2006 Martijn van Haasteren Nederlands kampioen herendubbelspel tennis
2005 Graziella Idili Wereldkampioen Taekwon-do (twee wereldtitels)
2004 Niet uitgereikt
2003 KV Fortuna Nederlands kampioen zaalkorfbal 2002-2003
2002 Simon Vroemen Zilveren medaille europese kampioenschappen 3000 meter steeple chase
2001 Jean Marie Stam Nederlands kampioen sabel
2000 Jochem Verberne Zilveren medaille roeien olympische spelen
1999 Hannke Jansen Europees kampioen golf
1998 Lucinda Krempel Wereld- en nationaal kampioen taekwon-do
1997 Raymond van Barneveld Wereldkampioen Darts
1996 CKV Excelsior A1-team Nederlands kampioen
1995 Elly Rodenburg 15 x nationaal zwemkampioen
1994 Niet uitgereikt
1993 Jolanda van Engers Landskampioen Winter- en zomerkampioenschappen zwemmen
1992 Niet uitgereikt
1991 Niet uitgereikt
1990 Ferdinand Wiese Landskampioen petanque
1989 EDH Landskampioen handbal (veld)
1988 Jeffrey van Loon Twee gouden en vier zilveren medailles zwemmen, Paralympics Seoul
1987 Tjark de Vries Nederlands Kampioen Roeien
1986 Korfbalvereniging Fortuna Nationaal Veldkampioen Korfbal
1985 Chantal Vandierendonck Wereldkampioen rolstoeltennis
1984 Chris Hoefman Wereldkampioen Taekwon-do
1983 Voetbalvereniging DHC Nederlands Kampioen Voetballen Zondagamateurs
1982 Joop de Wilde Nederlands Kampioen Biljarten
1981 Jolande Solomon – van der Meer Finalist zwemmen Olympische Spelen
1980 Wilma Poortvliet Goud, Zilver en Brons wedstrijdzwemmen Paralympics Arnhem
1979 Jan Kwant Zeven jaar Nationaal Kampioen Taekwon-do
1978 Marcel Jansen Nationaal Jeugdkampioen zwemmen
1977 Trudy Poots – Jongenelen Nationaal Kampioen Dubbeltwee roeien
1976 Lydia ter Beek 6 Gouden en 1 Zilveren medaille zwemmen Paralympics Toronto
1975 Eddy Ham Nederlands Kampioen Schermen
1974 Jan Koster Nederlands Kampioen Taekwon-do
1973 Frans van Puffelen Nationaal kampioen gewichtsheffen
1972 Mary Kuivenhoven Goud, Zilver en Brons wedstrijdzwemmen
1971 Bep van der Gaauw Goud op Nationale Kampioenschappen Vissen
1970 Jan Timman Schaakkampioen van Nederland
1969 Basketbalvereniging Punch Nederlands Kampioen
1968 Sportvereniging Redeoss Gouden en Zilveren medailles behaald
1967 Stien Kaiser Wereldkampioen schaatsen
1966 Laga-2 (met stuurman) Goud tijdens de Winterkampioenschappen in Bled (Slovenië)
1965 Stien Kaiser Nationale titels op alle afstanden
1964 Laga-4 (met stuurman) Nederlands Kampioen en 3e bij de Olympische Spelen in Tokio
1963 Joop Gouweleeuw Nederlands kampioen Judo
1962 Piet van der Kruk Kampioen Kogelstoten en Discuswerpen
1961 Jaap Sinke Nederlands kampioen Kegelen
1960 Fred van der Zwan Vele prestaties bij zwemvereniging DZV
1959 Koos Bonte o.a. Nederlands kampioen Judo
1958 Delftse Studenten Hockeyclub Landskampioen 1e klasse

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.